0532 174 72 86 - 0216 471 19 20

Aytek Konteyner

Aytek Konteyner sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren konteyner, prefabrik imalatları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimizin FAALİYET ALANLARI;

  • Şantiye Konteynerleri,
  • Ofis Konteynerleri,
  • Yaşam Konteynerleri,
  • Yemekhane Konteynerleri,
  • Yatakhane Konteynerleri,
  • Wc-Duş Üniteleri,
  • Bekçi Kulübe Konteynerleri,
  • Çift Katlı Ofis Binaları,
  • Özel Konteyner imalatlarını yapmaktadır.

Orta ölçekli bir  işletme  olmasına  rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede konteyner sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Aytek KONTEYNER, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Aytek Konteyner gurur duyduğu çalışanları ve kalite odaklı üretim anlayışı ile 2005 yılında, çelik konstrüksiyon sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.
 Müşterilerimizden gelen değişik talepleri de değerlendirip pek çok alternatif model geliştirmiştir. Bütün modellerimizde esas olan depreme dayanıklı olduğu kadar hem estetik hem de ekonomik çözümlerin aynı anda sağlanmasıdır. Ev modelleri alternatif modellerden seçilebileceği gibi, tamamen kişinin hayalinde canlandırdığı villa da yapılabilir.
 Üretim aşamasında tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde , insan hatasına imkan vermeden üretilmesi yapıyı ciddi şekilde etkileyecek işçilik ve üretim hatalarından ve dolayısıyla zaman kaybından korur.
 Aytek Konteyner evlerinde Dünya'nın kabul ettiği yerli ve yabancı en kaliteli yapı malzemeleri kullanılır. Bu evler; içinde 4 mevsim oturulabilen, ses ve ısı izolasyonu mükemmel seviyede, bakım-onarım masrafı gerektirmeyen, estetik mimari avantajıyla depreme dayanıklı kalıcı konutlardır.
 Hem EKONOMİK, hem EMNİYETLİ, hem de ESTETİK bu evlerde yaşamak ev büyüklüğüne göre sadece 1 ila 4 hafta içinde gerçekleşir. Sektörde tecrübemiz sayesinde, mimar, taşeron, malzemeci ile uğraşmak yerine evinizin bitişini keyifle seyredersiniz.